طراحی سایت برای وکیل

طراحی سایت وکالت دقیقا همان جایی است که کار شما برای مشتریان بالقوه یا افرادی که در مورد طراحی سایت وکالت تحقیق می کنند ، تأثیر مثبت می گذارد و ابزاری برای جلب توجه ، برقراری ارتباط و تعامل با وکیل از طریق طراحی سایت وکالت میباشد.

سفارش طراحی سایت مشاوره تخصصی

خدمات طراحی سایت وکالت

کیاوب با توجه به نیازها و خدمات شما و همچنین با بررسی و تحلیل موسسه های حقوقی و وکلای دیگر سعی میکند در ارائه طرح گرافیکی بهترین پیشنهاد را به شما بدهد تا در بین رقبا بهترین باشید.
مشاوره حضوری رایگان

 
 

 

u-i
طراحی رابط کاربری
User Interface Design
s-h-o-p
طراحی فروشگاه اینترنتی
Online Shop Design
u-x
طراحی تجربه کاربری
User Experience Design
u-t
تست کاربرد پذیری
Usability Testing

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت برای وکیل

تمام طراحی های وب شرکت های حقوقی را با تجزیه و تحلیل عمیق شرکت حقوقی و نقاط قوت شرکت حقوقی شما آغاز می کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که نقاط قوت اصلی شرکت حقوقی شما اولین چیزی است که بازدید کننده در مورد وب سایت شما متوجه می شود.

بیشتر بدانید

دریافت مشاوره رایگان

برخی از نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی سایت مشهد برای مشاهده طرح ها و قضاوت درباره استعداد ، مهارت ها و تجربه ماست ، در زیر برخی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد| کیاوب برای ارزیابی و الهام گرفتن نمایش داده می شود .

 
 

 

 

 • نمونه کار طراحی سایت فروش ملک
 • نمونه کار طراحی سایت آموزشی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی
 • نمونه کار طراحی سایت کارخانه مشهد

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت : کیاوب طراحی سایت وکالت متخصص است که به شما کمک می کند تا از طریق اینترنت کار خود را رشد دهید. این جمله که "شما هرگز فرصتی دیگر برای تاثیرگذاری اولیه" پیدا نمی کنید بدون سوال در مورد اینترنت صدق می کند. به طور متوسط ​​، یک بازدید کننده در سه ثانیه اول ورود به سایت شما درباره وب سایت دفاتر حقوقی شما قضاوت می کند. نکته نهایی این است که اگر وب سایت شما بلافاصله توجه بازدیدکنندگان سایت شما را جلب نکند ، آنها سایت را ترک می کنند و به وب سایت وکیل بعدی که می روند. طراحان وب حرفه ای ما یک وب سایت اختصاصی برای شرکت حقوقی شما طراحی می کنند که توجه بازدید کنندگان سایت شما را به خود جلب می کند و به تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشتریان جدید کمک می کند.


چه عواملی باعث متفاوت شدن طراحی سایت وکالت ما از سایرین می شود؟

ما تمام طراحی سایت وکالت را با تجزیه و تحلیل عمیق شرکت حقوقی و نقاط قوت شرکت حقوقی شما آغاز می کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که نقاط قوت اصلی شرکت حقوقی شما اولین چیزی است که بازدید کننده در مورد وب سایت شما متوجه می شود. ما همچنین عناصر خاصی را در همه وب سایت های خود گنجانده ایم که می دانیم به شما در ترغیب تماس مشتریان بالقوه شما که از وب سایت شما بازدید می کنند ، کمک می کند. به خاطر داشته باشید که بازدیدکنندگان معمولاً وب سایت شما را با وب سایت های دیگر شرکت های حقوقی مقایسه می کنند ، بنابراین هر کاری می توانیم انجام دهیم تا دفتر حقوقی شما از رقابت شما جذاب تر شود ، احتمال تبدیل بازدید کننده وب سایت به مشتری واقعی بیشتر است.


حتی مهمتر از اینکه یک وب سایت دارای دید بصری مهم باشد ، اطمینان از طراحی سایت شما "سازگار با موتور جستجو" است. از آنجا که تخصص ما در بهینه سازی موتور جستجو است ، تمام وب سایت های ما با کدی برنامه ریزی شده اند که اجازه می دهد تمام عناصر موجود در وب سایت شما توسط عنکبوت های موتور جستجو پیدا شود. برنامه نویسان ما آموزش گسترده بهینه سازی موتور جستجو را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما برای به حداکثر رساندن دید شما در موتورهای جستجوی بزرگ مانند Google ، Yahoo و Bing ساخته شده است.


طراحی سایت وکالت شما پایه یک کمپین موفق بازاریابی اینترنتی است ، بنابراین اجازه ندهید وب سایت شما توسط هر طراحی سایت پیاده سازی شود. سرمایه گذاری در یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و با کیفیت بالا به معنای نرخ تبدیل بیشتر بازدید کنندگان وب سایت است که در نهایت به معنای تجارت بیشتر برای شرکت حقوقی شما است. www.vekalat.org

سوالات متداول

1تفاوت طراحی سایت اختصاصی و قالب آماده؟
قالب آماده: ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای راه اندازی سریع وب سایت استفاده از قالب های آماده اس ولی این قالبها معایبی هم دارن اول از همه اینکه طرح گرافیکی سایت منحصر بفرد نیست ، سرعت کمتری داره و از لحاظ سئو بهینه سازی نشده علاوه براین ممکنه رقیبتون از قالبهای مشابه یا دقیقا از همون قالب برای سایت خودش استفاده کنه. همچنین این قالب ها قدرت انعطاف پذیری ندارن و قابل ارتقا هم نیستن. طراحی سایت اختصاصی: در صورتی که بخواین بین رقبا متمایز باشین و به دنبال یک وب سایت منحصربفرد هستین ما طراحی سایت اختصاصی رو به شما پیشنهاد میکنیم ، طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی سایت دقیقا بر اساس طرح، سلیقه، رنگ بندی، نیازها و امکاناتی که مدنظر شماست.
2هزینه طراحی سایت چگونه است؟ شرایط پرداخت به چه صورت است؟
عوامل مختلفی برای برآورد هزینه دقیق طراحی سایت موثره، از جمله جذابیت و کیفیت طراحی ، نوع وب سایت ، ویژگی ها ، پیچیدگی ها و زمانی که صرف پیاده سازی میشه. شرایط پرداخت هزینه طراحی سایت کیاوب به 2 روش نقدی و اقساط: برای پرداخت به صورت اقساط مبلغ قرارداد باید بالای 4 میلیون تومان باشه. و پرداخت اقساط به این صورته: 25% مبلغ به عنوان پیش پرداخت، و مابقی نیز با توجه به مبلغ قرارداد از 6 قسط تا 12 قسط به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.
3دلیل تفاوت قیمت در شرکتهای مختلف چیست ؟
کیفیت طراحی گرافیکی سایت، کیفیت پیاده سازی ، نوع کدنویسی، سئوی سایت، زمان و تجربه در شرکت های مختلف متفاوته، همه این عوامل میتونه روی جذب کاربر و فروش تاثیر مستقیم داشته باشه. بطور کلی سه روش برای طراحی سایت وجود دارد: 1. کدنویسی سایت از ابتدا 2. استفاده از قالب های آماده 3. طراحی اختصاصی قالب سایت پیشنهاد می کنیم اگر میخواین وب سایتتون در روند پیشرفت کسب کارتون موثر باشه از روش های صحیح کدنویسی برای طراحی سایت استفاده کنین .
4چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب انتخاب کنیم ؟
وب سایت شما چهره آنلاین و اولین نقطه تعامل بسیاری از مشتریان بالقوه شماست پس بسیار مهمه که شرکت طراحی سایت دارای افراد متخصص و مجرب باشه ، داشتن تجربه بالا ، سلیقه، دقت و هوش در زمینه طراحی سایت حرف اول رو برای انتخاب شرکت طراحی سایت می زنه ، قبل از هر کاری ابتدا نمونه کارهای شرکت مورد نظر رو بررسی کنین تا بتونین بهتر تصمیم بگیرید.
5آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟
با توجه به اینکه کیاوب بصورت اختصاصی طراحی سایت رو انجام میده امکان توسعه و اضافه کردن قابلیت های جدید در هر زمان امکان پذیره. در واقع این کار برای کسب و کارهایی که میخوان تو صنعت خودشون پیشرفت کنن و در بین رقبا متمایز باشن امری ضروریه.

برخی مشتریان شرکت طراحی وب سایت مشهد

 • طراحی سایت جان و خرد مشهد
 • طراحی سایت بهدیس مشهد
 • طراحی سایت اپکس مشهد
 • طراحی سایت دیلند مشهد
 • طراحی سایت استیل پارس مشهد
 • طراحی سایت ظهورابزار مشهد
 • طراحی سایت تیرسان مشهد
 • طراحی سایت iran dwg مشهد