طراحی سایت خدمات آنلاین| کیاوب

طراحی سایت خدمات آنلاین| با افزایش استفاده مردم از خدمات آنلاین، تجارتهای گوناگون فرصت مناسبی پیدا کرده اند که با طراحی سایت خدمات آنلاین، مخطبان زیادی را جذب کنند، خدمات و محصولاتشان را معرفی کنند.

سفارش طراحی سایت مشاوره تخصصی

خدمات طراحی سایت خدمات آنلاین

خدمات طراحی سایت خدمات آنلاین: طراحی سایت خدمات آنلاین| سایت شما نمایش دهنده و ویترین تجارت شماست.امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی و اینترنت،تاثیرگذارترین مورد که میتواند پیشرفت چشمگیری به تجارت شما بدهد سایت شماست.به همین دلیل طراحی سایت خدمات آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.تیم حرفه ای طراحی سایت خدمات آنلاین کیاوب شما را در رسیدن به این هدف یاری میکند

مشاوره حضوری رایگان
u-i
طراحی رابط کاربری
User Interface Design
s-h-o-p
طراحی فروشگاه اینترنتی
Online Shop Design
u-x
طراحی تجربه کاربری
User Experience Design
u-t
تست کاربرد پذیری
Usability Testing

طراحی سایت خدمات آنلاین | کیـاوب

درباره طراحی سایت خدمات آنلاین| کیـاوب

طراحی سایت خدمات آنلاین:شرکت طراحی سایت خدمات‌ آنلاین کیاوب با داشتن چندین سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت خدمات آنلاین توانسته در زمان اندکی به عنوان یکی از مجموعه های مطرح در این زمینه شناخته شود. ویژگی شاخص شرکت کیاوب،بهینه سازی سایت ، سئو و جلب رضایت مشتری می باشد.

بیشتر بدانید

دریافت مشاوره رایگان

برخی از نمونه کارهای شرکت طراحی سایت خدمات آنلاین

طراحی سایت لوازم خانگی:نمونه کارهای طراحی سایت برای مشاهده طرح ها و قضاوت درباره استعداد ، مهارت ها و تجربه ماست ، در زیر برخی از نمونه کارهای شرکت طراحی سایت خدمات آنلاین| کیاوب برای ارزیابی و الهام گرفتن نمایش داده می شود .

 • نمونه کار طراحی سایت فروش ملک
 • نمونه کار طراحی سایت آموزشی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی
 • نمونه کار طراحی سایت کارخانه مشهد

شرکت طراحی سایت خدمات آنلاین

طراحی سایت خدمات آنلاین:طراحی سایت خدمات آنلاین یکی از روش هاییست که امروزه میتوان خدمات را در قالب اینترنت به مشتریان ارائه کرد.طراحی سایت خدمات آنلاین برای بسیاری از مشاغل انجام میشود.در اینگونه وبسایت ها می توانید قابلیت ها و سرویس های مختلفی ارائه دهید.شرکت طراحی سایت خدمات آنلاین کیاوب با تکیه بر تجربه و مهارت خود در زمینه طراحی سایت خدمات آنلاین،آماده همکاری در این زمینه می باشد.با توجه به افزایش سایت های خدماتی در سطح اینترنت،داشتن یک سایت اختصاصی خدمات آنلاین از اهمیت بسزایی برخوردار است.طراحی سایت خدمات آنلاین یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه های پیشرفت تجارت شماستو آینده تجاری شما را به کلی دگرگون خواهد کرد

چه شرکت هایی به طراحی سایت خدماتی نیاز دارند؟

چه شرکت هایی به طراحی سایت خدماتی نیاز دارند:دامنه کسب و کارهای خدماتی به قدری وسیع و گسترده است که میتوان بسیاری از مشاغل را در این دسته جای داد.طراحی سایت خدمات آنلاین برای مشاغلی که در این دسته قرار دارند،در مقایسه با دیگر طراحی ها از اهمیت بالایی برخوردار است.طراحی سایت خدمات آنلاین بهترین راه برای تبلیغ تخصص و خدمات شما می باشند.در اینگونه سایت ها هیچ کالا و محصولی به فروش نمی رود بلکه تنها چیزی که در اختیار مخاطب قرار می گیرد نوعی خدمات است.شما با طراحی سایت خدمات آنلاین کیاوب می توانید در دنیای تجارت خود تحول شگرفی ایجاد کنید

طراحی سایت خدمات آنلاین کیاوب چیست؟

طزاحی سایت خدمات آنلاین کیاوب:امروزه با فزایش توسعه اینترنت و استفاده همگانی از آن،شما با داشتن یک سایت خدمات آنلاین حرفه ای و اختصاصی به همه مخاطبان اینترنت اجازه میدهید که خدمات و تخصص شما را ببیند و بشناسند.در طراحی سایت خدمات آنلاین شما می توانید قابلیت ها و سرویس های بسیاری را ارائه و آنها را در معرض دید بازدید کنندگان سایت و مشتریان و مخاطبان خود نیز قرار دهید.اگر طراحی سایت خدمات آنلاین شما توسط افراد حرفه ای و متخصص طراحی سایت کیاوب مشهد انجام شود،باعث رونق و پیشرفت چشمگیر تجارت شما در این زمینه می شود.طراحی اختصاصی و کاربرپسند بودن سایت تاثیر زیادی در افزایش درصد بازدیدو مشتریان خواهد داشت.

اهمیت سئو در طراحی سایت خدمات آنلاین

اهمیت سئو در طراحی سایت خدمات آنلاین:مهم ترین و اثر گذارترین نکته در طراحی سایت خدمات آنلاین،مبحث سئو سایت است.مبحث بهینه سازی موتور های جست وجو یا همان سئو،کلید موفقیت و پیشرفت سایت شماست.تنها طراحی حرفه ای و اختصاصی برای تجارت ما کافی نخواهد بود،طراحی زیبا قادر نخواهد بود مخاطب را در سایت شما نگه دارد،سئو تنها حقیقتیست که باعث می شود مخاطب به سایت شما بازگردد.در شرکت کیاوب علاوه بر طراحان حرفه ای،متخصصان سئو هم به سایت شما کمک می کنند که درموتور های جست و جوی مرورگر ها از جمله گوگل رتبه بهتری کسب کند.

اینکه سایت شما در صفه نخست نتایج گوگل نمایش داده شود یا در صفحات آخر،ترافیک سایت را مشخص میکند.اگر سئو سایت شما قوی باشد و الگوریتم های گوگل رعایت شده باشند،سایت شما نتایج بهتری خواهد داشت.هچنین هرچه بهتر سایت شما بهینه سازی شده باشد،سایت شما در جایگاه بالاتری قرار خواهد گرفت و مخاطبان زیادی را جذب خود خواهد کرد.بهینه سازی سایت شما را ارتقاء می بخشد.

طراحان سایت خوب از اهمیت ایجاد سایت های جذاب با در نظر گرفتن سئو اطلاع دارند. SEO شما را قادر می سازد رتبه بهتری برای سایت خود در وب کسب کنید. وقتی کاربران محصولی را که در وب سایت شما موجود است جستجو می کنند ، به محض تایپ در کلمات کلیدی قادر به دیدن آن خواهند بود. رتبه بندی بالاتر برای وب سایت شما احتمال کلیک های بیشتر سایت را افزایش می دهد. برای شما مهم است که بازدید بیشتری از وب سایت خود داشته باشید زیرا افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ممکن است مشتری شما شوند.

ویژگی طراحی سایت خدمات آنلاین اختصاصی

ویژگی طراحی سایت خدمات آنلاین اختصاصی:طراحی سایت اختصاصی مطابق با تکنولوژي های روز دنیاس که توسط مهندسان و متخصصان حوزه طراحی سایت انجام می شود.این سایت ها می توانند کسب و کار شما را برای کاربران به نمایش بگذارند و از این طریق مشتریان جدیدی با سایت شما آشنا شده و شاید از شما خرید کنند.اگر شما برای طراحی سایت خدمات آنلاین اختصاصی با مشاوران مشورت کنید حتما به شما را به سمت سایت باکیفیت و اختصاصی تشویق خواهند کرد.در طراحی سایت خدمات آنلاین اختصاصی قالب گرافیکی بصورت اختصاصی طراحی میشود،همچنین امکانات و ویژگی این سایتها با توجه به نیاز و درخواست مشتری طراحی میشوند.

وقتی مشتریان برای خرید و یا به دست آوردن اطلاعات به یک سایت مراجعه می‌کنند، رنگ وظاهر،محتوای سایت، سرعت بارگذاری و راه‌های دسترسی کاربران به سایت، مراجعه کنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد

اصول طراحی سایت خدمات آنلاین

اصول طراحی سایت خدمات آنلاین: در طراحی سایت خدمات آنلایناز گرافیک و طراحی مخصوص خود استفاده می شود بنابراین قالب ها وطراحی های از قبل آماده برای این نوع تجارت ها مناسب نیستند.شرکت کیاوب در رابطه با طراحی انواع سایت های خدمات آنلاین متناسب با نوع خدماتی که به مخاطبانش ارايه میدهند،طراحی های پویا و مناسب را به نمایش میگذارد.تیم تخصصی و حرفه ای شرکت طراحی سایت خدمات آنلاین کیاوب با کیفیتی بینظیر،مطابق با نیاز کارفرما همه ی امکانات لازم را در طراحی سایت های خود گنجانده تا بتواند بیشترین رضایت مشتری را جلب کند.

در تعرفه طراحی سایت خدمات آنلاین عوامل مختلفی تاثیر گذارند،مانند:سئو و بهینه سازی سایت،افزودن امکانات مورد نیاز و…

اغلب سایت هایی بیشترین بازدید را دارند که در رتبه های اول تا سوم موتور های جستجو قرار گرفته باشند و بقیه سایت ها سهم کمی از جستجو ها را در اینترنت شامل می شوند.

سوالات متداول

1تفاوت طراحی سایت اختصاصی و قالب آماده؟
قالب آماده: ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای راه اندازی سریع وب سایت استفاده از قالب های آماده اس ولی این قالبها معایبی هم دارن اول از همه اینکه طرح گرافیکی سایت منحصر بفرد نیست ، سرعت کمتری داره و از لحاظ سئو بهینه سازی نشده علاوه براین ممکنه رقیبتون از قالبهای مشابه یا دقیقا از همون قالب برای سایت خودش استفاده کنه. همچنین این قالب ها قدرت انعطاف پذیری ندارن و قابل ارتقا هم نیستن. طراحی سایت اختصاصی: در صورتی که بخواین بین رقبا متمایز باشین و به دنبال یک وب سایت منحصربفرد هستین ما طراحی سایت اختصاصی رو به شما پیشنهاد میکنیم ، طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی سایت دقیقا بر اساس طرح، سلیقه، رنگ بندی، نیازها و امکاناتی که مدنظر شماست.
2هزینه طراحی سایت چگونه است؟ شرایط پرداخت به چه صورت است؟
عوامل مختلفی برای برآورد هزینه دقیق طراحی سایت موثره، از جمله جذابیت و کیفیت طراحی ، نوع وب سایت ، ویژگی ها ، پیچیدگی ها و زمانی که صرف پیاده سازی میشه. شرایط پرداخت هزینه طراحی سایت کیاوب به 2 روش نقدی و اقساط: برای پرداخت به صورت اقساط مبلغ قرارداد باید بالای 4 میلیون تومان باشه. و پرداخت اقساط به این صورته: 25% مبلغ به عنوان پیش پرداخت، و مابقی نیز با توجه به مبلغ قرارداد از 6 قسط تا 12 قسط به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.
3دلیل تفاوت قیمت در شرکتهای مختلف چیست ؟
کیفیت طراحی گرافیکی سایت، کیفیت پیاده سازی ، نوع کدنویسی، سئوی سایت، زمان و تجربه در شرکت های مختلف متفاوته، همه این عوامل میتونه روی جذب کاربر و فروش تاثیر مستقیم داشته باشه. بطور کلی سه روش برای طراحی سایت وجود دارد: 1. کدنویسی سایت از ابتدا 2. استفاده از قالب های آماده 3. طراحی اختصاصی قالب سایت پیشنهاد می کنیم اگر میخواین وب سایتتون در روند پیشرفت کسب کارتون موثر باشه از روش های صحیح کدنویسی برای طراحی سایت استفاده کنین .
4چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب انتخاب کنیم ؟
وب سایت شما چهره آنلاین و اولین نقطه تعامل بسیاری از مشتریان بالقوه شماست پس بسیار مهمه که شرکت طراحی سایت دارای افراد متخصص و مجرب باشه ، داشتن تجربه بالا ، سلیقه، دقت و هوش در زمینه طراحی سایت حرف اول رو برای انتخاب شرکت طراحی سایت می زنه ، قبل از هر کاری ابتدا نمونه کارهای شرکت مورد نظر رو بررسی کنین تا بتونین بهتر تصمیم بگیرید.
5آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟
با توجه به اینکه کیاوب بصورت اختصاصی طراحی سایت رو انجام میده امکان توسعه و اضافه کردن قابلیت های جدید در هر زمان امکان پذیره. در واقع این کار برای کسب و کارهایی که میخوان تو صنعت خودشون پیشرفت کنن و در بین رقبا متمایز باشن امری ضروریه.

برخی مشتریان شرکت طراحی وب سایت خدمات آنلاین

 • طراحی سایت جان و خرد مشهد
 • طراحی سایت بهدیس مشهد
 • طراحی سایت اپکس مشهد
 • طراحی سایت دیلند مشهد
 • طراحی سایت استیل پارس مشهد
 • طراحی سایت ظهورابزار مشهد
 • طراحی سایت تیرسان مشهد
 • طراحی سایت iran dwg مشهد