طراحی سایت کارخانه | کیاوب

طراحی سایت کارخانه : در آینده ای نه چندان دور ، بخش بزرگی از بازار مشاغل مختلف به دنیای دیجیتال و اینترنت می رود. در همین بازه زمانی ، بسیاری از مشاغل مشتری مداری نیز دارند و اولویت بیشتری به برندسازی در اینترنت می دهند.

سفارش طراحی سایت مشاوره تخصصی

خدمات طراحی سایت کارخانه

خدمات طراحی سایت کارخانه کمک زیادی می کند تا اعتماد سازی کنید. همچنین می توانید خود را نزدیک به مشتریان خود فرض کنید. تمام این امکانات زمانی محقق می شوند که کارخانه ها وب سایت اختصاصی داشته باشند. همچنین ، کارخانه هایی مانند نفت و پتروشیمی توانایی همکاری با امور بین الملل را دارند.

مشاوره حضوری رایگان
u-i
طراحی رابط کاربری
User Interface Design
s-h-o-p
طراحی فروشگاه اینترنتی
Online Shop Design
u-x
طراحی تجربه کاربری
User Experience Design
u-t
تست کاربرد پذیری
Usability Testing

طراحی سایت کارخانه | کیـاوب

درباره طراحی سایت کارخانه | کیـاوب

طراحی سایت کارخانه می تواند به عنوان راهنما در مورد پیام هایی که میخواهید انتقال دهید یا یک مصاحبه کوتاه در مورد تجارت شما ، از طریق گرافیک جذاب و طراحی سایت کارخانه اختصاصی مشتریان جذب کند . وب سایت شما اغلب اولین مکانی است که مشتریانتان شما را پیدا می کنند، و برداشت های اول تفاوت بسیار بزرگی ایجاد می کند .

بیشتر بدانید

دریافت مشاوره رایگان

برخی از نمونه کارهای شرکت طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت برای مشاهده طرح ها و قضاوت درباره استعداد ، مهارت ها و تجربه ماست ، در زیر برخی از نمونه کارهای شرکت طراحی وب سایت کارخانه مشهد | کیاوب برای ارزیابی و الهام گرفتن نمایش داده می شود .

 • نمونه کار طراحی سایت فروش ملک
 • نمونه کار طراحی سایت آموزشی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت شرکتی
 • نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی
 • نمونه کار طراحی سایت کارخانه مشهد

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه ، بسیاری از کارخانجات طراحی سایت خوبی ندارند. ممکن است بپرسید دلیل آن چیست ؟ بیشتر یک حوزه B2B است ، به این معنی که تعدادی مشتری دارند که همه آنها شخصاً توسط صاحبان کارخانجات اداره می شوند. علاوه بر این ، اغلب صاحبان کارخانجات تمایل دارند از دیدگاه کاملاً منفعت طلبانه کار خود را ببینند . وقتی مجبور باشید روزانه با تنظیم دقیق مکانیزم های تولید ، تعمیر و نگهداری تاسیسات ، رفع نقص ، تدارکات و غیره کنار بیایید ، به نظر می رسد طراحی سایت کارخانه خیلی ضروری نیست. اما فقط چنین به نظر می رسد، طراحی سایت اختصاصی کارخانجات قادر به کسب امتیازات مناسب به کسب و کار شما است که باعث افزایش فروش و اعتبار بین صنعت شما در بین مشتریان می شود .

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه : امروزه کاربران معتقدند که طراحی سایت کارخانه چهره تجارت شما است . در دوران قبل از اینترنت ، شما در حیاط زیبا و منظره ای خیره کننده به استقبال تازه واردان می روید اما اکنون این نقش توسط وب سایت ها بر عهده گرفته شده است. مشتریان شما ممکن است خارج از کشور قرار داشته باشند ، اما با مشاهده وب سایت کارخانه شما ، تصور میکنند از کارخانه شما بازدید کرده اند. صرف نظر از آنچه کارخانه تولید می کند ، مشتریان و سرمایه گذاران شما باید مطمئن باشند که امکانات شما به روز است ، استانداردهای کیفیت و ایمنی شما از سقف بالایی برخوردار است و کارکنان عملیاتی شما همگی افراد حرفه ای و با تجربه هستند. طراحی سایت ضعیف کارخانه هرگز چنین تصوری را برای آنها ایجاد نخواهد کرد . افراد تمایل دارند کیفیت وب سایت را با محصولات و خدمات مورد قیاس قرار دهند . اگر طراحی سایت کارخانه شما نقصی داشته باشد ، مشتریان شما ناخودآگاه فکر میکنند محصولات و خدمات شما دارای نقص می باشد .

ویژگی طراحی سایت کارخانه خوب

ویژگی طراحی سایت کارخانه خوب : هدف اول این است که کارخانجات دو مخاطب هدف دارند - B2C و B2B. که هر کدارم از آنها نیازهای متفاوتی دارند ، ما این اطمینان را میدهیم با طراحی سایت کارخانه هر دوگروه مورد رضایت قرار بگیرند . برای B2B ، یک بخش مرکزی سریع وجود دارد که بازدید کننده را به صفحات مربوط به توضیحات محصول می برد. برای B2C ، ما پنجره گفتگو مشتری قرار میدهیم که مشتری می تواند به مدیر فروش اطلاع دهد که به دنبال چه چیزی است. پس زمینه با یک سری کلیپ های ویدیویی کوتاه که روند تولید موارد مختلف را نشان می دهد در طراحی سایت کارخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. هدف دوم توسط صفحه ایده ها محقق می شود . این صفحه مجموعه ای از موارد سفارشی را که کارخانه قادر به تولید آن است ، محصول را به صورت منظم به نمایش می گذارد. با مشاهده این صفحه ، بازدید کننده می فهمد که کارخانه این کار را انجام می دهد نه تنها محصولات صنعت خود را تولید می کند ، بلکه قادر به ارائه خدمات دیگری است .

چگونه یک طراحی سایت کیاوب خوب میتواند به کارخانه شما کمک کند

ما مهارت طراحی سایت های پیچیده ای را داریم که باعث می شود طراحی سایت کارخانه مشتریان بصورت آنلاین بی عیب و نقص دیده شود . طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت مشهد کیا وب برای تجارت سنگین شما به معنای موارد زیر است.

در مرحله اول ، ما با بازنمایی آنلاین ظرفیت ها و محصولات شما ، بازاریابی آنلاین کارخانه شما را مدیریت خواهیم کرد. در صنعت سنگین ، روابط عمومی معمولاً ناکافی یا دست کم گرفته می شود. ما از گرافیک حرفه ای و اختصاصی ، تصاویر صیقلی ، کلیپ های ویدئویی کوتاه و عناصر طراحی متحرک استفاده خواهیم کرد تا طراحی سایت کارخانه شما درخشان ترین کارهای شما را به نمایش بگذارد . ثانیا ، ما کارخانه شما را از سطح محلی به سطح بین المللی خواهیم رساند. شرکت هایی که به دنبال تهیه کنندگان محصولات صنایع سنگین هستند به احتمال زیاد این کار را بصورت آنلاین انجام می دهند و ممکن است این کار را از طریق تلفن همراه انجام دهند. وب سایتی که توجه آنها را جلب می کند به احتمال زیاد ترجیح داده می شود. ما چندین نسخه زبان را در وب سایت شما ادغام خواهیم کرد و آن را برای همه صفحه ها و دستگاه ها تنظیم خواهیم کرد. ما همچنین موانع تماس بین شما و شرکای احتمالی شما را برطرف خواهیم کرد. نکته آخر اینکه ما یکی از بهترین سایت های شرکت صنعتی را برای شما طراحی خواهیم کرد.

سوالات متداول

1تفاوت طراحی سایت اختصاصی و قالب آماده؟
قالب آماده: ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای راه اندازی سریع وب سایت استفاده از قالب های آماده اس ولی این قالبها معایبی هم دارن اول از همه اینکه طرح گرافیکی سایت منحصر بفرد نیست ، سرعت کمتری داره و از لحاظ سئو بهینه سازی نشده علاوه براین ممکنه رقیبتون از قالبهای مشابه یا دقیقا از همون قالب برای سایت خودش استفاده کنه. همچنین این قالب ها قدرت انعطاف پذیری ندارن و قابل ارتقا هم نیستن. طراحی سایت اختصاصی: در صورتی که بخواین بین رقبا متمایز باشین و به دنبال یک وب سایت منحصربفرد هستین ما طراحی سایت اختصاصی رو به شما پیشنهاد میکنیم ، طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی سایت دقیقا بر اساس طرح، سلیقه، رنگ بندی، نیازها و امکاناتی که مدنظر شماست.
2هزینه طراحی سایت چگونه است؟ شرایط پرداخت به چه صورت است؟
عوامل مختلفی برای برآورد هزینه دقیق طراحی سایت موثره، از جمله جذابیت و کیفیت طراحی ، نوع وب سایت ، ویژگی ها ، پیچیدگی ها و زمانی که صرف پیاده سازی میشه. شرایط پرداخت هزینه طراحی سایت کیاوب به 2 روش نقدی و اقساط: برای پرداخت به صورت اقساط مبلغ قرارداد باید بالای 4 میلیون تومان باشه. و پرداخت اقساط به این صورته: 25% مبلغ به عنوان پیش پرداخت، و مابقی نیز با توجه به مبلغ قرارداد از 6 قسط تا 12 قسط به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.
3دلیل تفاوت قیمت در شرکتهای مختلف چیست ؟
کیفیت طراحی گرافیکی سایت، کیفیت پیاده سازی ، نوع کدنویسی، سئوی سایت، زمان و تجربه در شرکت های مختلف متفاوته، همه این عوامل میتونه روی جذب کاربر و فروش تاثیر مستقیم داشته باشه. بطور کلی سه روش برای طراحی سایت وجود دارد: 1. کدنویسی سایت از ابتدا 2. استفاده از قالب های آماده 3. طراحی اختصاصی قالب سایت پیشنهاد می کنیم اگر میخواین وب سایتتون در روند پیشرفت کسب کارتون موثر باشه از روش های صحیح کدنویسی برای طراحی سایت استفاده کنین .
4چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب انتخاب کنیم ؟
وب سایت شما چهره آنلاین و اولین نقطه تعامل بسیاری از مشتریان بالقوه شماست پس بسیار مهمه که شرکت طراحی سایت دارای افراد متخصص و مجرب باشه ، داشتن تجربه بالا ، سلیقه، دقت و هوش در زمینه طراحی سایت حرف اول رو برای انتخاب شرکت طراحی سایت می زنه ، قبل از هر کاری ابتدا نمونه کارهای شرکت مورد نظر رو بررسی کنین تا بتونین بهتر تصمیم بگیرید.
5آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟
با توجه به اینکه کیاوب بصورت اختصاصی طراحی سایت رو انجام میده امکان توسعه و اضافه کردن قابلیت های جدید در هر زمان امکان پذیره. در واقع این کار برای کسب و کارهایی که میخوان تو صنعت خودشون پیشرفت کنن و در بین رقبا متمایز باشن امری ضروریه.

برخی مشتریان شرکت طراحی وب سایت مشهد

 • طراحی سایت جان و خرد مشهد
 • طراحی سایت بهدیس مشهد
 • طراحی سایت اپکس مشهد
 • طراحی سایت دیلند مشهد
 • طراحی سایت استیل پارس مشهد
 • طراحی سایت ظهورابزار مشهد
 • طراحی سایت تیرسان مشهد
 • طراحی سایت iran dwg مشهد