طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مشهد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مشهد: تاحالا فکر کرده اید که محصولتان را به شیوه‌ی راحت‌تری بفروشید؟ از دغدغه‌های فروش حضوری، وصول نشدن پول، غر زدن‌های مشتریان و از کارهای اضافی و وقت تلف کن فرار کنید؟ بدون دردسر درحالی که بر روی مبل درحال تماشای تلویزیون قهوه میخورید درامدتان به حسابتان واریز میشود!
اگر تا بحال این یک آرزوی دیرینه بوده، الان به حقیقت پیوسته است؛ شما میتوانید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی در مشهد، تهران یا هر شهر بزرگ دیگر، بدون دردسر درامدزایی کنید؛ با ما همراه باشید تا از کم و کیف آن بیشتر بدانید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

فواید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد | امکانات

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

بدون شک سایت فروشگاهی دیجی کالا، بامیلو و یا آمازون (amazon) را دیده اید و از امکانات آنها خبر دارید؛ هرچه امکانات یک فروشگاه اینترنتی بیشتر و کامل تر باشد، بدون شک خوشنودی مخاطب و رضایت آنها از خرید را دربردارد؛ برای نمونه برخی از امکانات یک سایت فروشگاه اینترنتی را برایتان ذکر میکنیم:

1. جستجوی حرفه ای: هرچقدر بتوان محصولات را مختلف دسته بندی کرد و آنها را طبق خصوصیات مشتری علامت گذاری کرد کار بهتر انجام میشود؛ فراموش نکنید که مثلا برای جستجوی تلویزیون گزینه "امکان جستجو بر اساس وزن" را قرار ندهید! هرآنچه که مخاطب را جلب به محصول کند کافی است؛ اگر فیلترینگ محصول کامل و بی‌نقص فنی اجرا شد، بدون شک حسن نظر مخاطب را جلب کرده اید!
2. ریسپانسیو: طراحی سایت فروشگاهی مشهد بدون قابلیت ریسپانسیو یعنی کشک! چون اکثر مخاطبان شما با گوشی و تبلت بازدید میکنند و اگر سایت شما قابلیت همگام سازی با دستگاه آنها را نداشته باشد اولین دلیل خروج از سایت فروشگاهی شما شکل میگیرد!
3. مقایسه: امکان مقایسه دو یا چند محصول باهم همیشه از جذابیت های یک فروشگاه اینترنتی است؛ وجه تمایزها، منحصر بفرد بودن محصولات را ثابت میکند و ترغیب به خرید را در مخاطب می افزاید.
4. روش ارسال و پیگیری محصول: دلگرمی و حس اعتماد را در مشتری ایجاد میکند.
5. سیستم نظردهی: نظرات کاربران بدون شک یکی از معیارهای مهم خرید اینترنتی است؛ چه نظرات مثبت و چه منفی آگاهی و اعتماد او را نسبت به شما و محصول بیشتر میکند.
6. مدیریت بانکی و اعمال تخفیفات: اینکه پول بدون دردسر به حساب دلخواه شما واریز شود نیازمند افزونه‌ای دقیق است؛ همچنین درباره اعمال تخفیف و کسر قیمت حین پرداخت.
طراحی فروشگاه اینترنتی مشهد
7. ارسال پیامک و ایمیل: ارسال پیامک به مشتری بعد ثبت سفارش خیال او را درباره فروشگاه اینترنتی شما راحت میکند و دریافت ایمیل به حساب کاربریتان، جزئیات هر سفارش را در اختیارتان میگذارد.
همچنین شما میتوانید ویژگی های دلخواه خود را به ما بگویید؛ برنامه نویسان متخصص کیاوب سرشان برای خلق ایده های ناب درد میکند!

اگر این موارد را رعایت نکردید با پیشرفت در کسب و کار خداحافظی کنید!

1. ظاهر مناسب: اگر فروشگاه اینترنتی آماده یا رایگان میخواهید، اگر بدنبال طراحی سایت بدون کد نویسی هستید، یاحتی اگر بدنبال طراحی سایت با گوشی اندروید خود هستید، حتما این قاعده را بیاد آورید که هرچقدر پول دهید همانقدر آش میخورید! فروشگاه اینترنتی رایگان مشکلات خاص خود را دارد که برای بررسی آنها باید مقاله ای جدا نوشت! اختصارا بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم امنیت، اختصاصی نبودن و شباهت به بقیه، پشتیبانی دشوار، غالبا رمزگذاری شده و غیر قابل تغییر، سئو ضعیف و .. از جمله مشکلات اینگونه طراحی‌ها است؛ سایت فروشگاهی با وردپرس باید در ابتدا طراحی جذابی داشته باشد؛ چون اولین نکته که چشم مشتریان را درگیر میکند آراستگی و شیک بودن ظاهر سایت است.
2. هاست خوب و مدیریت فنی: هربار که وب سایت فروشگاهی شما از دسترس خارج شود، یک تیریست بر اعتماد و رضایت مخاطب؛ از این رو باید در سفارش هاست و نیز مدیریت فنی دقت بالایی داشت تا مانند بعضی از فروشگاه های اینترنتی تازه‌کار مدام از دسترس خارج نشود؛ دلسوزی متخصصان کیاوب و پشتیبانی آنلاین آنها خیالتان را از این مشکلات آسوده میکند.
3. سئو و بهینه سازی: اهمیت سئو از طراحی بهینه سایت آغاز میشود و تا قلب تمام کلمات و حتی لینک های موجود در فروشگاه شما ادامه می یابد؛ پس از ابتدای کار سئو را جدی بگیرید!
4. رقابت: در هرسطحی که هستید رقبای خود را جدی بگیرید و حتما وقتی را با متخصصین جهت آنالیز و تحلیل عملکرد رقبا سپری کنید؛ باید از آنها بهتر عمل کنید!

مراحل انجام طراحی سایت فروشگاهی توسط کیاوب

1. طرح و ایده: در ابتدا شما طرح دلخواه خود را برای ما شرح میدهید؛ متخصصان استراتژیک ما نقشه کلی را با کمک ایده شما طراحی میکنند و همچنین در طراحی فروشگاه متناسب با محصول شما به شما مشاوره میدهند تا بهترین ایده ساخته و پرداخته شود و شما راضی وب سایت را تحویل بگیرید.
2. نسخه آزمایشی: پس از تلاش طراحان باتجربه ما نوبت به آماده سازی نسخه‌ی دمو یا آزمایشی سایت شما میرسد و متخصصین کیاوب آن را برای تایید روند طراحی برای شما میفرستند تا در صورت پیشنهاد یا انتقاد، آن را در نسخه اصلی تکمیل کنند.
3. تحویل نسخه اصلی: پس از تکمیل و طراحی کامل و دقیق وب سایت شما، طراح کیاوب آن را به شما تحویل میدهد و اگر عیب یا اشکالی در آن وجود داشت، دوباره مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.
4. تحویل نسخه نهایی: درپایان سفارش شما بدون هیچ نقصی تحویل داده میشود و در صورت بروز هر مشکل گارانتی کیاوب آماده برطرف کردن آن و جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد

جمع بندی

با توجه به نکات ذکر شده، اگر نیاز به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا دارید و یا با هرطرح و ایده ای که شما دوست داشته باشید به تیم حرفه ای کیاوب اعتماد کنید و کار را به کاردان بسپارید؛ هدف ما جلب رضایت شما است و از این رو متخصصین خود را از بین طراحان با تجربه گلچین کرده ایم تا بهترین کار را در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان تحویل دهیم.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی مشهد

مشاوره:
1011 045 0915

سفارش طراحی سایت