سئو سایت در مشهد

خدمات سئو سایت چیست؟

تعریف سئو سایت

سئو سایت به یک سری اقدامات تخصصی گفته میشود که باعث دیده شدن سایت ها در نتایج گوگل میشوند، هنگامی که شما برای پیدا کردن یک محصول یا خدمت در گوگل جستجو میکنید نتایجی که مشاهده میکنید وب سایت هایی هستند که برای قرار گرفتن در نتایج بالای جستجو دائما در حال رقابت هستند. سئو سایت مشهد کاربران هدفمند را جذب کرده و یکی از ارزانترین و بهترین ابزارهای بازاریابی است. اگر سایت دارید حتما به سئو سایت هم نیاز دارید در غیر اینصورت سایت شما مانند یک فروشگاه در وسط بیابان بدون هیچ رفت و آمدی است، همانطور که شما به دنبال هر محصول یا خدمتی در گوگل جستجو میکنید مشتریان شما نیز از این طریق باید شما را پیدا کرده و خرید انجام دهند.

خدماتی که کیاوب برای سئو سایت در مشهد ارائه میدهد شامل :

1. آنالیز سئو

با آنالیز سئو ، کیاوب نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما می اندازد . حتی اگر استراتژی سئو برای تجارتتان ندارید ، شرکت طراحی سایت کیاوب شما را از دیدگاه سئو (تجزیه و تحلیل سرعت سایت ، کیفیت محتوا ، بررسی لینک و ...) ارزیابی می کند .

2. تجزیه و تحلیل رقبا

طراحی سایت کیاوب مشهد با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل ، رقبای آنلاین شما را کشف و آنالیز میکند . از این طریق به شما کمک میکند تا از نقاط ضعف رقبا استفاده و بهترین بهره را ببرید . ما رقبای شما را به طور مداوم ارزیابی می کنیم و همیشه به دنبال بهترین فرصت ها برای افزایش ترافیک کسب و کارتان هستیم .

 

3. استراتژی سفارشی

طراحی سایت کیاوب مشهد با استفاده از رویکرد سفارشی برای مشاغل ، خدمات سئو سایت را انجام میدهد . وقتی استراتژِی سفارشی برای تجارت خود دارید ، می توانید حداکثر نرخ بازگشت سرمایه خود را از طریق SEO به دست آورید . دلیل اهمیت این امر این است که بسیاری از شرکت های سئو ، به ویژه شرکت های تبلیغاتی "ارزان" ارائه دهنده سئو ، راهکارهای قدیمی یا کپی ارائه می دهند .

سئو سایت، سئو و بهینه سازی سایت

 

نمونه کارهای سئو سایت

کلمات کلیدی

 • قیمت لمینت دندان مشهد
 • اصلاح طرح لبخند در مشهد
 • بهترین قیمت لمینت در مشهد
 • لمینت دندان مشهد
 • ونیر کامپوزیت در مشهد
drsimasanaei.com

کلمات کلیدی

 • شیر گلویی
 • پیچ سر سوکت
 • مهره شرکت نفتی
 • قیمت پیچ و مهره کیلویی
 • خرید پیچ و مهره شرکت نفتی
 • لیست قیمت عمده پیچ و مهره
petropich.com

کلمات کلیدی

 • طراحی سایت مشهد
 • طراح سایت حرفه ای در مشهد
 • طراحی وب مشهد
kiaweb.com

کلمات کلیدی

 • فایل ساختمان
 • بانک دیتیل
 • فایــل طراحی ساختمان
irandwg.com

کلمات کلیدی

 • ابزارآلات صنعتی
 • فروشگاه ابزار صنعتی
zohourabzar.ir

کلمات کلیدی

 • خودرو نصب کنتور
 • کابین امداد
tirsun.ir

سفارش طراحی سایت مشهد و سئو سایت

مشاوره:
1011 045 0915

سفارش طراحی سایت

 

4. بهینه سازی خارجی

وقتی روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید ، پکیج شما باید شامل بهینه سازی خارجی نیز باشد . سئو خارجی به فاکتورهای بهینه سازی خارج از وب سایت شما اشاره دارد که برای رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو تأثیر دارد .

5. بهینه سازی داخلی

بهینه سازی داخلی یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئو است ، در بیشتر موارد بهینه سازی داخلی قسمت قابل توجهی از خدمات SEO سایت شما را تشکیل می دهد. برخی از خدمات سئو داخلی که طراحی سایت کیاوب انجام میدهد شامل : به روزرسانی برچسب های عنوان ، توضیحات متا ، تغییر مسیرها و ساختار لینک ها ، ایجاد نقشه سایت ، بهینه سازی تصاویر ، سرعت سایت و ...

6. گزارش های ماهیانه

شفافیت در مورد خدمات سئو بسیار ضروری است . با گزارش عملکرد ، میتوانید در بازه زمانی مختلف از نتایج استراتژی SEO مطلع شوید . به عنوان مثال ، گزارش های ماهیانه میتواند میزان ترافیک ارگانیک ، نرخ تبدیل کاربر به مشتری و رتبه وب سایت شما باشد .

7. بهینه سازی دائم

سئو یک استراتژی مداوم است ، به همین دلیل شرکت های ارائه دهنده سئو باید برای توسعه کسب و کار شما به صورت دائم تلاش کند . طراحی سایت کیاوب مشهد علاوه بر اینکه استانداردهای سئو را برای تجارتتان رعایت می کند همچنین بطور دائم برای بهبود و ارتقا ، وب سایتتان را بهینه سازی میکند .

پیشنهاد مطالعه: طراحی سایت

 

چرا سئو سایت کار تخصصی است؟

گوگل تقریبا 20 الگوریتم مختلف و 200 فاکتور دارد که تلاش میکنند بهترین نتایج را به کاربر نشان دهند، برای هر عبارتی که جستجو میکنید هزاران سایت در حال رقابت برای رسیدن به صفحه اول گوگل هستند، پس اینکه سایت شما جزء 10 سایت اول گوگل برای نمایش در صفحه 1 باشد از بین هزاران سایت کار راحت و سریعی نیست، اقداماتی که بر روی سایت انجام میشود شاید به 10 ها مورد برسد و این اقدامات دائما چک شده و رفع ایراد میشوند، روزانه اقدامات انجام شده بررسی و نتایج به دست آماده آنالیز میشوند تا ایرادات رفع شوند.

چرا سئو سایت در مشهد برای کسب و کار مهم است؟

سئو سایت در مشهد بخش اساسی بازاریابی اینترنتی است. کاربران هر ساله تریلیون ها جستجو انجام میدهند که اغلب با هدف تجاری برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات می باشد. موتورهای جستجو منبع اصلی مشتریان اینترنتی برای برندها است. دیده شدن بیشتر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی بر کسب و کار شما داشته باشد. در مجموع، سئو سایت در مشهد پایه و اساس یک اکوسیستم بازاریابی اینترنتی جامع است.


سوالات متداول سئو سایت در مشهد

سئو سایت در مشهد چیست؟
سئو سایت در مشهد یا بهینه سازی موتورهای جستجو، عمل رتبه بندی یک وب سایت در موتورهای جستجو (مانند گوگل) برای افزایش دیده شدن آن هنگام جستجوی کاربران برای کلمات کلیدی و پرس و جوهای مرتبط است. از آنجایی که می توانید رتبه یک سایت را در طیفی از کلمات کلیدی افزایش دهید و شاهد افزایش ترافیک ارگانیک دریافتی آن خواهید بود. اما درک این نکته مهم است که گوگل نتایج را بر اساس بهترین گزینه برای جستجو رتبه بندی می کند.
آیا کسب و کار من به سئو نیاز دارد؟
بله، کسب و کار شما باید روی سئو سرمایه گذاری کند. سئو سایت در مشهد راهی برای افزایش ترافیک ارگانیک ارائه می دهد. جستجوی ارگانیک به طور متوسط ​​53 درصد از کل ترافیک سایت را بر عهده دارد . اگر سئو را نادیده می گیرید، رقبای شما از این فرصت استفاده میکنند. بنابراین مشاغل نباید اهمیت سئو را نادیده بگیرند.
سئو چگونه کار می کند؟
گوگل شامل بیش از 200 فاکتور برای رتبه‌بندی می باشد اینها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند تا وب‌سایت‌ها را بر اساس ارتباط و اعتبار صفحاتشان رتبه‌بندی کنند. گوگل در تلاش است تا مرتبط ترین پاسخ را از معتبرترین منبع برای کاربر خود توصیه کند. برای موفقیت در سئو، باید مطمئن شوید که محتوای شما مرتبط ترین نتیجه برای یک جستجوی خاص است و وب سایت شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد دیده می شود.
چه مدت طول می کشد تا در گوگل رتبه بندی شود؟
خوب، همانطور که پاسخ بسیاری از سئوکاران است: بستگی دارد ! شما نباید بعد از طراحی سایت انتظار داشته باشید که وبسایتتان یک شبه برای جستجوهای رقابتی رتبه بندی شود. زمان می برد تا یک وب سایت به صورت ارگانیک سئو شود زیرا گوگل سایت های مرتبطی را که دارای اعتبار هستند را هم رتبه بندی می کند. پاسخ مناسب بین شش ماه تا یک سال است، اما این زمان بر اساس سطح منابعی است که شما به استراتژی سئو خود اختصاص می‌دهید. برای برخی کلمات ممکن است تنها چند ماه طول بکشد تا سایت رتبه بندی شود، در حالی که رتبه بندی برخی کلمات ممکن است سال ها طول بکشد و در طول این زمان سایت دارای نوسان می باشد.

اهمیت سئو سایت در مشهد

 1. مشاهده و رتبه بندی: یکی از مهمترین کارکردهای سئو سایت در مشهد افزایش دید است، به این معنی که مشتریان بالقوه چیزی را که شما ارائه می دهید، راحت تر پیدا کنند. دیده شدن به طور مستقیم با رتبه شما در موتورهای جستجو مرتبط است. هر چه در صفحه نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که کاربران بالقوه شما را ببینند و به سایت شما مراجعه کنند، بنابراین مهم است که رتبه صفحه ارگانیک خود را افزایش دهید . هر چه تلاش‌های شما در سئو مؤثرتر باشد، رتبه شما بالاتر می‌رود و دید بهتری خواهید داشت.
 2. ترافیک وب سایت: افزایش ترافیک وب سایت یکی از اهداف اصلی سئو سایت در مشهد است و زمانی که دید و رتبه را افزایش می دهید ترافیک را افزایش می دهید. اگر می‌خواهید افراد بیشتری وب‌سایت شما را از طریق یک موتور جستجو پیدا کنند، باید از روش‌های سئو در مشهد استفاده کنید که به شما کمک می‌کند در بین پنج موقعیت برتر و در حالت ایده‌آل رتبه یک قرار بگیرید.
 3. اعتبار صفحه: اعتبار صفحه به طور فزاینده ای برای موتورهای جستجو مهم است زیرا برای کاربران وب اهمیت بیشتری پیدا می کند. در اصل، اعتبار صفحه به این معنی است که وب سایت شما قابل اعتماد، با کیفیت بالا، مرتبط و چیزی برای ارائه دارد.
 4. تجربه کاربری خوب: یکی دیگر از دلایل با اهمیت بودن سئو سایت در مشهد این است که تمام زمانی که برای تولید محتوای عالی و بهینه سازی سئو روی صفحه می گذارید، قابلیت استفاده سایت شما را بهبود می بخشد. این یک تجربه مثبت برای مشتری ایجاد می کند. به عنوان مثال، هنگامی که اقداماتی را انجام می دهید تا سایت خود را ریسپانسیو کنید، آن را برای همه بازدیدکنندگان تلفن همراه شما و همچنین افرادی که از لپ تاپ یا دسکتاپ بازدید می کنند قابل استفاده می کند. به طور مشابه، با افزایش سرعت بارگذاری صفحه خود، نرخ پرش خود را کاهش می دهید و بازدیدکنندگان را تشویق می کنید که زمان بیشتری را در سایت شما صرف کنند.

 

گوگل چگونه می داند چگونه یک صفحه را رتبه بندی کند؟

موتورهای جستجو فقط یک هدف دارند. هدف آنها ارائه مرتبط ترین پاسخ ها یا اطلاعات به کاربران است. هر بار که از گوگل یا سایر موتورهای جستجو استفاده می کنید، الگوریتم های آنها صفحاتی را انتخاب می کنند که بیشترین ارتباط را با درخواست شما دارند. و سپس، آنها را رتبه بندی و ابتدا معتبرترین یا محبوب ترین ها را نشان می دهد.

 

برای ارائه اطلاعات مناسب به کاربران، موتورهای جستجو دو عامل را تجزیه و تحلیل می کنند:

ارتباط بین عبارت جستجو و محتوای یک صفحه. موتورهای جستجو آن را با عوامل مختلفی مانند موضوع یا کلمات کلیدی ارزیابی می کنند. اعتبار، که با محبوبیت یک وب سایت در اینترنت سنجیده می شود. گوگل فرض می کند که هر چه یک صفحه یا منبع محبوب تر باشد، محتوای آن برای خوانندگان ارزشمندتر است. و برای تجزیه و تحلیل همه این اطلاعات از معادلات پیچیده ای به نام الگوریتم های جستجو استفاده می کنند. موتورهای جستجو الگوریتم های خود را مخفی نگه می دارند. اما با گذشت زمان، سئوکاران برخی از عواملی را که هنگام رتبه بندی یک صفحه در نظر می گیرند، شناسایی کرده اند.

 

موتورهای جستجو واقعا چگونه کار می کنند؟

موتورهای جستجو توسط افرادی استفاده می شود که یک سوال دارند و در اینترنت برای پاسخ جستجو می کنند. الگوریتم‌های موتورهای جستجو ، برنامه‌های رایانه‌ای هستند که به دنبال سرنخ‌هایی می‌گردند تا به جستجوگران نتایج دقیقی را بدهند که به دنبال آن هستند. موتورهای جستجو برای یافتن صفحات وب و تصمیم گیری در مورد رتبه بندی برای هر کلمه کلیدی بر الگوریتم ها تکیه می کنند. سه مرحله برای نحوه کار موتورهای جستجو وجود دارد: خزیدن ، که مرحله کشف است. ایندکس سازی که مرحله بایگانی است. و رتبه بندی که مرحله بازیابی است.

 

مرحله 1: خزیدن

اولین قدم خزیدن است. موتورهای جستجو خزنده های وب را برای یافتن صفحات جدید و ثبت اطلاعات در مورد آنها ارسال می کنند. ما گاهی اوقات این خزنده های وب را «عنکبوت» یا «ربات» می نامیم. هدف آنها کشف صفحات وب جدید موجود و همچنین بررسی دوره ای محتوای صفحاتی است که قبلاً بازدید کرده اند تا ببینند آیا آنها تغییر کرده اند یا به روز شده اند.

موتورهای جستجو با دنبال کردن لینک هایی که قبلاً کشف کرده اند، صفحات وب را می خزند. بنابراین اگر یک پست وبلاگ دارید و از صفحه اصلی شما لینک داده شده است، وقتی یک موتور جستجو صفحه اصلی شما را می خزد، سپس به دنبال لینک دیگری برای دنبال کردن می گردد و ممکن است لینک پست وبلاگ جدید شما را دنبال کند.

 

مرحله 2: ایندکس سازی

مرحله دوم ایندکس سازی است. ایندکس سازی زمانی است که یک موتور جستجو تصمیم می گیرد که آیا قرار است از محتوایی که خزیده است استفاده کند یا خیر. اگر یک صفحه وب خزیده شده توسط یک موتور جستجو شایسته تشخیص داده شود، به فهرست آن اضافه می شود. هنگامی که یک صفحه وب یا قطعه ای از محتوا ایندکس می شود، در یک پایگاه داده ذخیره می شود و بعداً می توان آن را بازیابی کرد. اکثر صفحات وب که محتوای منحصر به فرد و ارزشمند ارائه می دهند در فهرست قرار می گیرند.

یک صفحه وب ممکن است در فهرست قرار نگیرد اگر:
 • محتوای آن تکراری در نظر گرفته شود
 • محتوای آن کم ارزش یا هرزنامه در نظر گرفته شود
 • قابل خزیدن نبود
 • صفحه یا دامنه فاقد لینک های ورودی باشد

 

مرحله 3: رتبه بندی

مرحله سوم واقعاً مهمترین مرحله است و آن رتبه بندی است. رتبه بندی تنها پس از تکمیل مراحل خزیدن و ایندکس سازی انجام می شود. بنابراین هنگامی که یک موتور جستجو سایت شما را خزیده و ایندکس می کند، سایت شما می تواند رتبه بندی شود.

بیش از 200 فاکتور رتبه‌بندی وجود دارد که موتورهای جستجو برای مرتب‌سازی و رتبه‌بندی محتوا از آن‌ها استفاده می‌کنند و همه آنها در سه رکن سئو قرار می‌گیرند: بهینه‌سازی فنی، بهینه‌سازی درون صفحه و بهینه‌سازی خارج از صفحه.

چند نمونه از فاکتور هایی که موتورهای جستجو برای رتبه بندی صفحات وب استفاده می کنند عبارتند از:
 • حضور کلمه کلیدی در تگ عنوان – اینکه آیا کلمه کلیدی یا مترادف آن در صفحه و درون تگ عنوان ذکر شده است.
 • سرعت بارگذاری صفحه وب – اینکه آیا صفحه وب به سرعت بارگیری می شود و سازگار با موبایل است
 • شهرت وب سایت - اینکه آیا صفحه وب و وب سایت برای موضوع مورد جستجو معتبر در نظر گرفته می شود
پیشنهاد مطالعه: نمونه کارهای طراحی سایت

 

سئو سایت داخلی

فاکتورهای رتبه بندی سئو سایت داخلی در صفحات خودشان قرار دارند. هنگامی که به سئو داخلی اشاره می شود، منظور بهینه سازی این عناصر است.

 • محتوا
 • عنوان و توضیحات متا
 • تگ عنوان
 • تصاویر
 • URL ها

گوگل این عوامل را ارزیابی می کند تا بفهمد صفحات چه اطلاعاتی ارائه می دهند و سپس، چگونه آنها را به درستی فهرست بندی کند. علاوه بر این، موتور جستجو تجزیه و تحلیل می کند که آیا صفحه تجربه کاربری خوبی با اطلاعات مرتبط ارائه می دهد یا خیر.

 

سئو سایت خارجی

سئو سایت خارجی، عناصری هستند که وضعیت صفحه را به عنوان یک مرجع نشان می دهند، اما در محتوای صفحه قرار ندارند. سئوی خارج از صفحه شامل بهینه سازی اعتبار سایت برای کاربران و سایر وب سایت ها، با تمرکز بر کسب بک لینک است.

چند نمونه از این عوامل عبارتند از:
 • تعداد بک لینک ها
 • تنوع بک لینک ها
 • کلمه کلیدی در بک لینک ها
 • شبکه های اجتماعی
 • جستجوی مستقیم

برای گوگل، عواملی در این راستا سطح اعتبار سایت را نشان دهد می دهد. اگر صفحه ای از طریق جستجوهای مستقیم و بک لینک ها از سایت های مورد اعتماد بازدیدکنندگان زیادی دریافت کند، معتبرتر تلقی می شود.

 

چه عواملی بر سئو تاثیر می گذارند و از همه مهمتر هستند؟

گوگل به عنوان موتور جستجوی پیشرو، روزانه بیش از 6.5 میلیارد جستجو کند. بنابراین، رتبه بالاتر در نتایج جستجوی گوگل پتانسیل جذب ترافیک قابل توجهی را به سایت شما دارد. به همین دلیل توجه دقیق به فاکتورهای رتبه بندی گوگل ضروری است. این عوامل به طور مداوم همراه با الگوریتم های جستجوی گوگل در حال تغییر هستند. آنها به ارائه مرتبط ترین محتوا برای تجربه کاربری بهتر کمک می کنند.

سئو سایت در مشهد

مزایای سئو سایت در مشهد

یک استراتژی سئو سایت در مشهد می تواند مزایای مختلفی را برای حضور آنلاین کسب و کار شما و به طور کلی برای استراتژی بازاریابی شما به ارمغان بیاورد. این مزایا می تواند شامل موارد زیر باشد:

افزایش دید و ترافیک وب سایت شما:
هرچه صفحات وب سایت شما در گوگل رتبه بالاتری داشته باشد، ترافیک بیشتری دریافت خواهید کرد.
بهبود کیفیت وب سایت:
همانطور که از نام کامل آن پیداست، راه های مختلفی وجود دارد که باید وب سایت خود را بهینه کنید تا آن را مطابق با استانداردهای بالای گوگل کنید. با انجام این کار، وب سایت خود را در این فرآیند بهبود می بخشید.
ایجاد اعتماد مصرف کننده:
کاربران موتورهای جستجو به طور طبیعی به وب سایت هایی که در بالاترین رتبه قرار دارند اعتماد می کنند زیرا این حس وجود دارد که گوگل صفحاتی را که ظاهر می شوند "تایید" کرده است.
تکنیک بلندمدت:
سئو ممکن است در ابتدا کمی آهسته پیش برود ولی استراتژی بازاریابی بلندمدت می باشد که پس از شروع، فقط رشد می کند.

 

سه رکن استراتژی سئو سایت در مشهد

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید استراتژی سئوی خود را جهت دهید. در کیاوب ما 3 رکن را شناسایی کرده‌ایم که یک استراتژی سئو سایت در مشهد را ایجاد می‌کنند: کلمات کلیدی، محتوا و بهینه‌سازی وب‌سایت.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی همه سوالات احتمالی موتورهای جستجو هستند که ممکن است به کسب و کار و مشتریان شما مرتبط باشند. کلید واژه ها یکی از آیتم های اصلی سئو سایت در مشهد هستند زیرا یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تصمیم‌گیری در ایجاد محتوایی مناسب برای جذب کاربران هستند. با درک کلمات کلیدی، بهترین کلمات یا عبارات را برای کمک به کاربران برای یافتن محتوا و وب سایت خود خواهید دانست.

محتوا

پس از تعیین اینکه چه چیزی افراد را به وب سایت شما جذب می کند، باید در واقع آن محتوا را ایجاد کنید . بازاریابی محتوا "یک تکنیک بازاریابی برای ایجاد و توزیع محتوای مرتبط و ارزشمند برای جذب و حفظ توجه یک مخاطب هدف کاملاً تعریف شده، با هدف سوق دادن آنها به سمت مشتریان آینده است." در استراتژی سئو سایت در مشهد، بازاریابی محتوا برای جذب افراد به وب سایت شما استفاده می شود. محتوا را به عنوان طعمه ای برای جذب مشتریان بالقوه جدید در نظر بگیرید.

بهینه سازی وب سایت

شما تحقیقات خود را انجام داده اید و محتوای خود را ایجاد کرده اید. حالا چی؟ رکن نهایی یک استراتژی سئو سایت در مشهد، بهینه سازی وب سایت است. بهینه‌سازی وب‌سایت یک اصطلاح گسترده است که به سئو فنی و شیوه‌های سئوی درون صفحه اشاره دارد که به بهترین شکل برای گوگل صفحات وب را ارائه می‌کنند. این شامل ساختار مناسب محتوا، استفاده از سرصفحه، عنوان، متن جایگزین، بهینه سازی برای موبایل و... است.