سئو سایت

خدمات سئو سایت چیست؟

تعریف سئو سایت

سئو سایت به یک سری اقدامات تخصصی گفته میشود که باعث دیده شدن سایت ها در نتایج گوگل میشوند، هنگامی که شما برای پیدا کردن یک محصول یا خدمت در گوگل جستجو میکنید نتایجی که مشاهده میکنید وب سایت هایی هستند که برای قرار گرفتن در نتایج بالای جستجو دائما در حال رقابت هستند. سئو سایت کاربران هدفمند را جذب کرده و یکی از ارزانترین و بهترین ابزارهای بازاریابی است. اگر سایت دارید حتما به سئو سایت هم نیاز دارید در غیر اینصورت سایت شما مانند یک فروشگاه در وسط بیابان بدون هیچ رفت و آمدی است، همانطور که شما به دنبال هر محصول یا خدمتی در گوگل جستجو میکنید مشتریان شما نیز از این طریق باید شما را پیدا کرده و خرید انجام دهند.

خدماتی که کیاوب برای سئو ارائه میدهد شامل :

1. آنالیز سئو
با آنالیز سئو ، کیاوب نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما می اندازد . حتی اگر استراتژی سئو برای تجارتتان ندارید ، شرکت طراحی سایت کیاوب شما را از دیدگاه سئو (تجزیه و تحلیل سرعت سایت ، کیفیت محتوا ، بررسی لینک و ...) ارزیابی می کند .

2. تجزیه و تحلیل رقبا
طراحی سایت کیاوب مشهد با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل ، رقبای آنلاین شما را کشف و آنالیز میکند . از این طریق به شما کمک میکند تا از نقاط ضعف رقبا استفاده و بهترین بهره را ببرید . ما رقبای شما را به طور مداوم ارزیابی می کنیم و همیشه به دنبال بهترین فرصت ها برای افزایش ترافیک کسب و کارتان هستیم .

3. استراتژی سفارشی
طراحی سایت کیاوب مشهد با استفاده از رویکرد سفارشی برای مشاغل ، خدمات سئو سایت را انجام میدهد . وقتی استراتژِی سفارشی برای تجارت خود دارید ، می توانید حداکثر نرخ بازگشت سرمایه خود را از طریق SEO به دست آورید . دلیل اهمیت این امر این است که بسیاری از شرکت های سئو ، به ویژه شرکت های تبلیغاتی "ارزان" ارائه دهنده سئو ، راهکارهای قدیمی یا کپی ارائه می دهند .

سئو سایت، سئو و بهینه سازی سایت

4. بهینه سازی خارجی
وقتی روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید ، پکیج شما باید شامل بهینه سازی خارجی نیز باشد . سئو خارجی به فاکتورهای بهینه سازی خارج از وب سایت شما اشاره دارد که برای رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو تأثیر دارد .

5. بهینه سازی داخلی
بهینه سازی داخلی یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئو است ، در بیشتر موارد بهینه سازی داخلی قسمت قابل توجهی از خدمات SEO سایت شما را تشکیل می دهد. برخی از خدمات سئو داخلی که طراحی سایت کیاوب انجام میدهد شامل : به روزرسانی برچسب های عنوان ، توضیحات متا ، تغییر مسیرها و ساختار لینک ها ، ایجاد نقشه سایت ، بهینه سازی تصاویر ، سرعت سایت و ...

6. گزارش های ماهیانه
شفافیت در مورد خدمات سئو بسیار ضروری است . با گزارش عملکرد ، میتوانید در بازه زمانی مختلف از نتایج استراتژی SEO مطلع شوید . به عنوان مثال ، گزارش های ماهیانه میتواند میزان ترافیک ارگانیک ، نرخ تبدیل کاربر به مشتری و رتبه وب سایت شما باشد .

7. بهینه سازی دائم
سئو یک استراتژی مداوم است ، به همین دلیل شرکت های ارائه دهنده سئو باید برای توسعه کسب و کار شما به صورت دائم تلاش کند . طراحی سایت کیاوب مشهد علاوه بر اینکه استانداردهای سئو را برای تجارتتان رعایت می کند همچنین بطور دائم برای بهبود و ارتقا ، وب سایتتان را بهینه سازی میکند .

چرا سئو سایت کار تخصصی است؟

گوگل تقریبا 20 الگوریتم مختلف و 200 فاکتور دارد که تلاش میکنند بهترین نتایج را به کاربر نشان دهند، برای هر عبارتی که جستجو میکنید هزاران سایت در حال رقابت برای رسیدن به صفحه اول گوگل هستند، پس اینکه سایت شما جزء 10 سایت اول گوگل برای نمایش در صفحه 1 باشد از بین هزاران سایت کار راحت و سریعی نیست، اقداماتی که بر روی سایت انجام میشود شاید به 10 ها مورد برسد و این اقدامات دائما چک شده و رفع ایراد میشوند، روزانه اقدامات انجام شده بررسی و نتایج به دست آماده آنالیز میشوند تا ایرادات رفع شوند.

نمونه کارهای سئو سایت

کلمات کلیدی

 • طراحی سایت مشهد
 • طراحی سایت فروشگاهی مشهد
 • طراحی وب مشهد
kiaweb.com

کلمات کلیدی

 • فایل ساختمان
 • بانک دیتیل
 • فایــل طراحی ساختمان
irandwg.com

کلمات کلیدی

 • خودرو نصب کنتور
 • کابین امداد
tirsun.ir

کلمات کلیدی

 • ابزارآلات صنعتی
 • فروشگاه ابزار صنعتی
zohourabzar.ir

کلمات کلیدی

 • قالکاری
 • تیزاب کاری
ghalkari995.ir

کلمات کلیدی

 • طراحی آنلاین ساختمان
onlinedwg.com

سفارش طراحی سایت مشهد و سئو سایت

مشاوره:
5768 3842 051
1011 045 0915

سفارش طراحی سایت

38425768051