اکتبر 20, 2022

آیا طراحی سایت یک سرویس بازاریابی است؟

آیا طراحی سایت یک سرویس بازاریابی است؟ یک وب سایت موثر جزء ارزشمند استراتژی بازاریابی هر کسب و کاری است. اما آیا طراحی سایت یک خدمات […]
اکتبر 19, 2022

طراحی سایت چیست و چرا اهمیت دارد؟

"طراحی سایت" در اصطلاح اولیه به فرآیند سازماندهی اطلاعات و تصاویر به شیوه ای زیبا، جالب و کاربرپسند اطلاق می شود. معمولاً شامل برنامه ریزی دقیق و تعادل هنرمندانه ساختار و خلاقیت است. هنر طراحی سایت به طور کلی شامل جنبه های عملی مختلفی است که اغلب توسط افراد مختلف...
اکتبر 10, 2020

مهمترین جنبه های طراحی سایت

مهمترین جنبه های طراحی سایت مشهد : طراحی سایت زیبا و کاربر پسند کلید موثر برای جذب مشتری است . وب سایت برای شغل شما به همان اندازه که محیط فیزیکی تجارتتان مهم است دارای اهمیت می باشد . و مزیت طراحی سایت مشهد نسبت به فضای فیزیکی این است که هرگز بسته نمی شود ..
اکتبر 8, 2020

اصول طراحی سایت خوب

یک طراحی سایت خوب و موثر باید وظیفه مورد نظر خود را با انتقال پیام خاص خود و در عین حال درگیر کردن بازدید کننده ، انجام دهد . عوامل مختلفی مانند سازگاری ، رنگ ، محتوا ، تصاویر ، سادگی و عملکرد در طراحی سایت خوب نقش دارند . هنگام طراحی سایت ، عوامل کلیدی بسیاری وجود دارد که به درک آن کمک می کند .
اکتبر 7, 2020

طراحی سایت اختصاصی

با استفاده از خدمات طراحی سایت اختصاصی ما ، مشتریان خود را جذب کرده و نتایجی را که از بازاریابی آنلاین می گیرید بهبود ببخشید . در طراحی وب سایت اختصاصی ، ما می توانیم کل وب سایت شما را بر اساس نیاز کسب و کار و مشتریانتان طراحی و ایجاد کنیم ، و حتی بعد از طراحی ویژگی های جدیدی را به سایت تان ...
اکتبر 6, 2020

نحوه انتخاب رنگ برای طراحی سایت

انتخاب رنگ مناسب برای پروژه طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است ، انتخاب رنگ خوب می تواند بر چگونگی تفسیر بازدید کننده از آنچه می بیند تأثیر بگذارد و به طور کلی تأثیر مثبتی در دید وی از یک برند داشته باشد . به طور خلاصه ، رنگ سریعترین و مستقیم ترین راه برای ایجاد یک احساس خوب برای کسب و کار شما است .
آوریل 28, 2020

نحوه نوشتن محتوای SEO

بهینه سازی موتور جستجو روشی است برای افزایش دید و ترافیک صفحات وب برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و افزایش کاربران برای وب سایت . نوشتن مقاله با استفاده از بهینه سازی موتور جستجو به مهارت نوشتن خوبی نیاز دارد تا مقاله جالب و آسان برای خواندن باشد . قرار دادن استراتژیک عبارات کلیدی و ...
آوریل 27, 2020

عناصر ارزیابی کیفیت وب سایت

طراحی وب سایت خوب توسط استراتژی پشتیبانی می شود ، حتی جذاب ترین وب سایت های کاربر پسند نیز در دستیابی به آنچه صاحبانشان به آن نیاز دارد موفق نیستند . بنابراین از خود بپرسید: آیا بازدیدکنندگان جدید وقتی وارد سایت شما می شوند ، احساس خوبی نسبت به شما که دارند و خدماتی را..
آوریل 26, 2020

6 عنصر مهم طراحی وب سایت با کیفیت

وقتی کاربران به سایت شما دسترسی پیدا می کنند ، می خواهند به سرعت و به راحتی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند . اگر می خواهید منجر به ماندن در صفحه شما شود ، باید فهرستی قرار دهید که استفاده از آن برای مخاطبان آسان باشد . مخاطبان نمی خواهند برای یافتن اطلاعات تلاش کنند . آنها می خواهند به نوار منو شما ..
آوریل 25, 2020

چرا طراحی وب سایت مهم است ؟

اگر فقط 15 دقیقه برای خواندن محتوا اختصاص داده شود ، 66 درصد از مردم ترجیح می دهند سایتی زیبا را در مقابل سایتی ساده ببینند . طراحی وب سایت شما بخش مهمی از حضور بازاریابی آنلاین شما است ، برای ایجاد یک وب سایت خوب برای تجارت خود ، باید اهمیت طراحی وب سایت را درک کنید .
آوریل 24, 2020

طراح وب سایت چه کسی است ؟

یک طراح وب شخصی است که هم خلاق است و هم از نظر فنی گرایش دارد ، و از این دو ویژگی برای ساخت یا طراحی مجدد وب سایت استفاده می کند . طراح وب این توانایی را دارد تا آنچه را که برای ایجاد یک وب سایت کاربردی و آسان که لازم است ، درک کند ، اما در عین حال آن را از نظر زیبایی شناختی برای کاربر جذاب کند .
آوریل 22, 2020

طراحی وب سایت

در نگاه اول ، طراحی وب سایت برای بیننده تصویری است که در یک صفحه وب مشاهده می کند . اما واقعیت این است که طیف کاملی از تکنیک ها و مهارت ها در ایجاد یک طراحی صفحه وب نقش دارند تا ظاهری مطلوب به آن بخشیده شود . بنابراین ، طراحی وب سایت شامل تصمیم گیری در مورد ..
آوریل 21, 2020

رابطه بین UX و SEO

تجربه کاربر تعامل هر کاربر با ، وب سایت یا محصولات آن است . این تجربه کلی است که در توسعه محصول ، طراحی ، بازاریابی و پشتیبانی مشتری تأثیر می گذارد. UX فقط در مورد برآورده کردن نیازهای مشتری نیست و فراتر از این است ، شما باید وب سایتی را طراحی کنید که نیاز های مشتری را به طور کامل پوشش دهد .
آوریل 20, 2020

تاثیر لینک ها در سئو

لینک سازی فرایندی برای دسترسی به محتوای شما از وب سایت های دیگر است . از نظر فنی ، بک لینک ها پیوندهای ابر متن هستند که به عنوان پیمایش در بین وب سایت ها استفاده می شوند . لینک ها توسط موتورهای جستجو رصد می شوند و به آنها امکان می دهد محتوای وب را فهرست بندی کنند .
آوریل 19, 2020

کلمات کلیدی در سئو

تحقیقات در مورد کلمات کلیدی یکی از کارهای اساسی سئو است . ایجاد محتوا بدون تحقیق در مورد کلید واژه ، فایده ای ندارد . محتوای بدون بهینه سازی مناسب رتبه بندی نمی شود و میزان ترافیک وب سایت پایین می آورد . شما باید بدانید که برای ایجاد ترافیک با کیفیت عالی ، چه کلمات کلیدی را هدف قرار دهید .
آوریل 18, 2020

تاثیر محتوا در سئو

آیا محتوا و SEO دو اصطلاح مستقل هستند یا یک زوج محسوب میشوند ؟ بسیاری از بازاریابان تصور می کردند که آنها به طور جداگانه در سئو موثر هستند . به طور جدی ، آیا می توانید بدون بهینه سازی صفحه یا بدون ایجاد یک بک لینک ، محتوای با کیفیت بالا را تصور کنید ؟ به همین ترتیب ، آیا می توانید ..
آوریل 17, 2020

مهمترین فاکتورهای فنی سئو

. ابزارهای گوگل از اتصال سایت خود به ابزارهای جستجوی Google ( مثل Webmaster,Google Analytics) یکی از اصول اولیه SEO است اطمینان حاصل کنید . این به شما کمک می کند تا حضور و عملکرد سایت خود را در جستجوی Google نظارت و حفظ کنید .این ابزارها به شما کمک می کند تا رتبه بندی کلمات کلیدی ، مجازات های..
آوریل 16, 2020

تکنیک های سئو داخلی 2020

سئو داخلی و فنی SEO داخلی شامل لیست کاملی از کارهایی است که باید داخل وب سایت انجام شود . الگوریتم های موتور جستجو نسبت به سال های گذشته پیچیده تر شده است و اکنون از زمانهایی که محتوا ، عناوین و توضیحات پر از کلمات کلیدی برای رسیدن به رتبه های بالا در نتایج جستجو کافی بود ، سخت تر شده است .
آوریل 15, 2020

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند

موتورهای جستجو شامل سه ماده اصلی هستند: 1/ خزنده 2/ نمایه سازی (ایندکس صفحات) 3/ انتخاب نتایج زنده خزیدن یا عنکبوتی به معنای اسکن وب سایت ، بخش های آن ، محتوا ، کلمات کلیدی ، عناوین ، لینک ها و تصاویر ، هزاران ربات کوچک است . اطلاعاتی که در وب سایت یافت می شود خزنده است.
آوریل 14, 2020

اصطلاحات سئو

/ سئو داخلی و سئو خارجی 2/ سئو کلاه سفید در مقابل کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری سئو داخلی و سئو خارجی انجام SEO داخلی (در سایت) به معنای بهینه سازی وب سایت شما برای تأثیرگذاری بیشتر بر نتایج جستجوی ارگانیک است . سئو داخلی از بهینه سازی محتوا گرفته تا برخی دیگر از جنبه های فنی که شامل :
آوریل 13, 2020

سئو سایت چیست ؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایندی برای بهبود موقعیت ها در نتایج جستجوی ارگانیک (غیر از سایت های تبلیغ شده) در موتورهای جستجو است . هرچه وب سایت بالاتر باشد ، کاربران بیشتری وب سایتتان را می بینند . تاریخچه جستجوگرها به دهه 90 میلادی برمی گردد که موتورهای جستجو برای اولین بار ظاهر شدند .
آوریل 12, 2020

طراحی مجدد وب سایت

وب سایت شما همیشه در زمینه بازاریابی و فروش دیجیتال فعال است . تحقیقات نشان می دهد که حدود 60٪ از روند فروش قبل از اینکه کاربران با تیم فروش شما در ارتباط باشد پایان یافته است. چرا؟ زیرا کاربران بصورت آنلاین در حال تحقیق هستند . آنها می خواهند روند آموزشی خود را به طور مستقیم پیش ببرند .
آوریل 6, 2020

طراحی سایت اختصاصی

وب سایت برای مشاغل کوچک شما چقدر مؤثر است؟ آیا برای رشد شغل خود به وب سایت نیاز دارید؟ وقت آن است که به کسب و کار کوچک خود ظاهری حرفه ای و تازه بدهید. ما با آشنایی با مشاغل و مخاطبان احتمالی شما / طراحی وب سایت را شروع می کنیم. ما نیازها و انتظارات شما از یک وب سایت را درک می کنیم .
آوریل 5, 2020

طراحی وب سایت چیست ؟

طراحی سایت فرایند ایجاد وب سایت ها است که شامل چندین جنبه مختلف ، از جمله چیدمان صفحه وب ، تولید محتوا و طراحی گرافیک است. در حالی که اصطلاحات طراحی وب سایت و توسعه وب غالباً به صورت متناوب مورد استفاده قرار می گیرند ، طراحی وب از نظر فنی زیر مجموعه ای از دسته گسترده تر توسعه وب سایت است.
آوریل 3, 2020

تکنیک های سئو خارجی :

امروزه فعالیت در شبکه های اجتماعی بسیار پر رنگ تر از گذشته است ! استفاده از شبکه های اجتماعی گامی اساسی در شروع به تبلیغ ، بازاریابی و ایجاد شهرت به صورت آنلاین می باشد . از محبوب ترین شبکه های اجتماعی که در سئو خارجی موثر است عبارت اند از فیس بوک ، لینکدین ، توییتر ، و غیره . این شبکه ها به شما امکان می دهد تا ..
آوریل 2, 2020

سئو خارجی Off Page Seo چیست ؟

سئو خارجی شامل فعالیت هایی است که در خارج از وب سایت برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو انجام می شود . ایجاد لینک بخش بزرگی از این امر است . بهینه سازی سایت برای سئو خارجی به این معناست که شما باید راهی را انتخاب کنید که هم کاربران و هم موتورهای جستجو سایت شما را از نظر اعتبار ، اقتدار ، محبوبیت و مرتبط بودن ببینند .
مارس 31, 2020

سئو داخلی On Page Seo چیست ؟

SEO داخلی به عمل بهینه سازی صفحات وب برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو در وب سایت و کسب ترافیک ارگانیک اشاره دارد. علاوه بر انتشار محتوای مناسب و با کیفیت بالا ، SEO داخلی شامل بهینه سازی عناوین ، برچسب های HTML (عنوان ، توضیحات متا و هدر) و تصاویر شما می باشد. همچنین این بدان معناست که وب سایت شما ..
فوریه 29, 2020

۱۰ قانون طلایی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی که باید بدانید

قدرت و نفوذ بالای محتوا و بازاریابی در شبکه های اجتماعی می‌تواند تا حد زیادی به شما در افزایش چشمگیر مخاطبان و مشتریانتان کمک کند. اما اگر بدون دانش و تجربه شروع به انجام این کار کنید، به احتمال زیاد با چالش‌های بسیار زیادی روبرو می‌شوید. این برای کسب و کار شما بسیار حیاتی است که قوانین و اصول بازاریابی..
فوریه 29, 2020

انواع وب سایت ها از نظر طراحی

وب سایت های اینترنتی را می توان از جهات مختلف طبقه بندی کرد. از جنبه کارکرد کلی سایت می توان سایت ها را به دسته های : وب سایت های اخبار یا اطلاع رسانی ، وب سایت های تجارت الکترونیک (تجاری) ، وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های کاربردی ، وب سایت های تفریحی ، وب سایت های شبکه اجتماعی ..
فوریه 29, 2020

طراحی سایت واکنش گرا Responsive- رسپانسیو

آیا تا به حال از تلفن همراه خود صفحه سایت مشاهده کرده اید و صفحه به درستی نمایش داده شده است یا متن آن برای خواندن خیلی مناسب بوده است ؟ اگر چنین نبود به این دلیل است که طراحی وب سایت واکنش گرا (رسپانسیو) نبوده . یک طراحی سایت واکنش گرا می تواند باعث درست نشان دادن صفحه سایت شما..
فوریه 25, 2020

طراحی سایت شرکتی

امروزه با توسعه وجود کاربران در فضای مجازی ضرورت فعالیت شرکت ها در اینترنت بیش از پیش افزایش پیدا کرده ، از این رو صاحبان شرکت ها نیاز به معرفی شرکت شان از این طریق دارند .طراحی سایت حرفه ای یکی از بهترین روش ها برای به نمایش گذاشتن فعالیتتان می باشد .همچنین طراحی سایت خاص در مشهد...
فوریه 10, 2020

نکات کلیدی سئو تصاویر که باید بدانید

به طور خلاصه اگر بخوایم به بحث سئو بپردازیم باید بگم که گوگل در ازای محتوای ناب و خوب ، محتوایی که رضایت کاربر رو جلب کنه به شما امتیاز میده و بر اساس این امتیازات شما ایندکس میشین در صفحه اول یا حتی لینک های اول گوگل.... می بینید که این روز ها بحث سئو خیلی داغه، چون همه میخوان که سایتشون لینک صفحه ..
فوریه 10, 2020

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی

این روزها مردم بیشتر از هر زمان دیگری به سمت فروشگاه اینترنتی روی آورده اند . کسب و کار اینترنتی باعث می شود کاربران هر زمان که بخواهند بتوانند درب های فروشگاه را خودشان باز کنند . فروشِ آنلاین ، دستیابی به فروشگاه های کوچک ، تخصصی و فروشگاه های بزرگ را آسان می کند و از این طریق مشتریان بیشتری جذب می شوند .
فوریه 9, 2020

چند قانون طلایی نوشتن محتوا برای وب سایت

اینکه بگوییم اینترنت فضایی شلوغ است مثل این است که بگوییم در اسمان تعداد زیادی ستاره وجود دارد بر اساس آمار live internet stats بیش از 1.9میلیارد وب سایت ، بیش از 3.5 میلیارد جستجودر هرروز و تقریبا 350.000 مطلب در هر دقیقه در گوگل ارسال میشود . بر اساس یک مطالعه از سرویس تحلیلی chartbeat ، پنجاه ..
فوریه 3, 2020

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

شما کسب و کار خودتون رو آغاز کردید و از خود می پرسید آیا به وبسایت نیاز دارم ؟ مشاغل کوچیک زیادی وجود داره که صاحبان آن معتقدند به طراحی وب سایت احتیاج ندارند و فکر میکنند می تونن تمام مشتریان خوشون رو از طریق شبکه های اجتماعی به دست بیارن.دلایل مختلفی وجود داره که چرا کسب و کار شما به یک وبسایت نیاز داره..
ژانویه 7, 2020

ساخت بکلینک با کیفیت

به طور کلی هر نوع بک لینک که به صورت غیر طبیعی و توسط صاحبان سایت ساخته شود از نظر گوگل غیر مجاز است. بنابرین در سئو سعی می کنیم با روش ها و تکنیک های مختلف به گوگل نشان دهیم که بک لینک های سایت ما طبیعی است و توسط خود ما ساخته نشده است.روش های زیادی در طی سال های مختلف برای ساخت..
آوریل 13, 2017

سئو چیست؟

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود: در واقع در یک ترجمه کارشناسی و ریز بینانه باید بیان کرد سئو یعنی طراحی صفحات وب به گونه ایی که دلخواه موتورهای جستجو باشند..
سپتامبر 25, 2016

اصول انتخاب عنوان مناسب برای مطالب سایت

عنوان صفحه که در بالای مرورگر نمایش داده می شود مهترین آیتمی است که موتورهای جستجو توسط آن متوجه موضوع صفحه می شوند. برای آنکه بهترین عنوان را برای صفحات وب سایت خود برگزینید به نکات زیر توجه نمایید: عنوان صفحه را برای کار وب سایت طراحی کنید و نه برای موتورهای جستجو. عنوان می بایست برای..
سپتامبر 22, 2016

یافتن کلمات کلیدی مرتبط به وب سایت

یافتن کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت وب سایت یکی از مهترین کارهایی می باشد که متخصص سئو وبهینه سازی وب سایت انجام دهید تا از طریق آن بتواند عناوین مناسبی برای صفحات وب سایت انتخاب نماید و همچنین برای تولید محتوای وب سایت از این عناوین و کلمات کلیدی استفاده می گردد.
سپتامبر 22, 2016

رعایت اصول و قواعد سئو در کد نویسی و طراحی سایت

برای آنکه وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه مناسبی داشته باشد می بایست اصول و قواعد طراحی و سئو را در پیاده سازی آن رعایت شده باشد در زیر چند اصل اولیه مهم را برای شما بیان می نمایم: کد نویسی HTML وب سایت می بایست بر پایه تگ DIV پیاده سازی شده باشد و از تگ TABLE برای صفحه بندی استفاده نگردد.
آگوست 1, 2016

7 عامل موفقیت وب سایت ها در طراحی

موفقیت یک وب سایت هدف اصلی شکل گیری هر وب سایتی است. همه ما پس از بازدید از یک وب سایت، به صورت طبیعی در خصوص خوب یا بد بودن آن وبسایت به نظری خواهیم رسید. بعضی از سایت ها برای ما بسیار خوش آیند هستند و باعث بازگشت چند باره ما به آن وبسایت در مرورهای بعدیمان در..